CHT-5R5L805R-TW
CHT-5R5L805R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4037_CHT_Series1.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 8F 25*13*27 T/DA EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.984" L x 0.512" W (25.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm)
Capacitance: 8 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 138 шт:
Написати відгук
Description: 5.5V 8F 25*13*27 T/DA EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.984" L x 0.512" W (25.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm), Capacitance: 8 F, Voltage - Rated: 5.5 V.