CHT25C1227PNR CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
CTS Electronic Components 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 12.2880MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук