CHT25C2502PNR CTS Electronic Components
CHT25-1714286.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 25.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук