CHT25C2602PLT CTS-Frequency Controls
CHT25.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 26.0MHZ 3.3V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 26.0000MHz, +3.3V, Stab +/-100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT25C2602PLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT25C2602PLT CHT25C2602PLT Виробник : CTS Electronic Components CHT25-1714286.pdf Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 26.0000MHz, +3.3V, Stab +/-100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel