CHT25C2702PMR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-cht25-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.