CHT25C4002MNT CTS-Frequency Controls
CHT25.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 40.0MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 40.0000MHz, +2.5V, Stab +/-100ppm, -55C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT25C4002MNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT25C4002MNT CHT25C4002MNT Виробник : CTS Electronic Components CHT25-1714286.pdf Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 40.0000MHz, +2.5V, Stab +/-100ppm, -55C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel