CHT25C4002PLR
CHT25C4002PLR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CHT25-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 40 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.