CHT25C5002MNT CTS Electronic Components
CHT25-1714286.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 50.0000MHz, +2.5V, Stab '100ppm, -55'C/+125'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук