CHT32C3202PLR
CHT32C3202PLR CTS-Frequency Controls
CHT32.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 32 MHz, Base Resonator: Crystal.