CHT32C33E2PLT
CHT32C33E2PLT CTS Electronic Components
CHT32-1714359.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 33.3330MHz, +3.3V, Stab '100ppm, -55'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук