CHT32C4007MMR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-cht32-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±150ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±150ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CHT32C4007MMR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT32C4007MMR Виробник : CTS Electronic Components CHT32-1714359.pdf Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 40.0000MHz, +1.8V, Stab 150ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel