CHT32C4802PNT CTS-Frequency Controls
CHT32.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 48.0MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 48.0000MHz, +2.5V, Stab +/- 100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT32C4802PNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT32C4802PNT CHT32C4802PNT Виробник : CTS Electronic Components CHT32-1714359.pdf Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 48.0000MHz, +2.5V, Stab +/- 100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel