CHT50C10002MNT
CHT50C10002MNT CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 100.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук