CHT50C1207PNT CTS-Frequency Controls
CHT50.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 12.0MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 12.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT50C1207PNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT50C1207PNT CHT50C1207PNT Виробник : CTS Electronic Components CHT50-1714303.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 12.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel