CHT50C2502PMT CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-cht50-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Інші пропозиції CHT50C2502PMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT50C2502PMT CHT50C2502PMT Виробник : CTS Electronic Components CHT50-1714303.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 25.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel