CHT50C33E7PLT
CHT50C33E7PLT CTS Electronic Components
CHT50-1714303.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 33.3330MHz, +3.3V, Stab '150ppm, -55'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук