CHT70C10007MMT
CHT70C10007MMT CTS Electronic Components
CHT70-1714332.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 100.0000MHz, +1.8V, Stab 150ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук