CHT70C1207MNT CTS-Frequency Controls
CHT70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 12.0MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 12.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT70C1207MNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT70C1207MNT Виробник : CTS Electronic Components CHT70.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 12.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel