CHT70C1602PLT CTS-Frequency Controls
CHT70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.0MHZ 3.3V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 16.0000MHz, +3.3V, Stab '100ppm, -55'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT70C1602PLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT70C1602PLT Виробник : CTS Electronic Components CHT70-1714332.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 16.0000MHz, +3.3V, Stab '100ppm, -55'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel