CHT70C2602MMT CTS-Frequency Controls
CHT70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 26.0MHZ 1.8V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 26.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CHT70C2602MMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHT70C2602MMT CHT70C2602MMT Виробник : CTS Electronic Components CHT70-1714332.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 26.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel