CHT70C33E2PLT CTS Electronic Components
CHT70-1714332.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 33.3330MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук