CHT70C3847MNT
CHT70C3847MNT CTS Electronic Components
CHT70-1714332.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 38.4000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -55 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук