CHV-2R7105R-TW
CHV-2R7105R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4014_CHV_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 1F 8X12 EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 1F 8X12 EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 2.7 V.