CHV-2R7507R-TWX
CHV-2R7507R-TWX CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4014_CHV_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 500F 35X60 T/S1 EDLC
Packaging: Box
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.421" (61.50mm)
Capacitance: 500 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 137 шт:
Написати відгук
Description: 2.7V 500F 35X60 T/S1 EDLC, Packaging: Box, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.421" (61.50mm), Capacitance: 500 F, Voltage - Rated: 2.7 V.