Продукція > BOURNS INC. > CHV1206-FX-3903ELF
CHV1206-FX-3903ELF
CHV1206-FX-3903ELF Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: RESHIGHVOLTAGE 1206 3M90 1% 250M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 390 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESHIGHVOLTAGE 1206 3M90 1% 250M, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 390 kOhms.