CHW-2R7224R-TW
CHW-2R7224R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4013_CHW_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 0.22F 4X10 EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 497 шт:
Написати відгук
Description: 2.7V 0.22F 4X10 EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 2.7 V.