CHW-2R7335R-TW
CHW-2R7335R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4013_CHW_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 3.3F 8X20 EDLC
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 3.3 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 3.3F 8X20 EDLC, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 3.3 F, Voltage - Rated: 2.7 V.