CHW-2R7405R-TWV
CHW-2R7405R-TWV CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4013_CHW_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 4F 6.3X25 EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 4 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 197 шт:
Написати відгук
Description: 2.7V 4F 6.3X25 EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 4 F, Voltage - Rated: 2.7 V.