CI12E-07T230-C-5
CI12E-07T230-C-5 Challenge Electronics
CI12E-07T230-C-5.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.3kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 4 ~ 7V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 2284 шт:
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.3kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 4 ~ 7V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 5 V.