CI12E-07T230-C-6
CI12E-07T230-C-6 Challenge Electronics
CI12E-07T230-C-6.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 3-7V TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.3kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 35mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 7V
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 2179 шт:
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 3-7V TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.3kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 35mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 7V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Voltage - Rated: 5 V.