CI23P-16W330-C-1X
CI23P-16W330-C-1X Challenge Electronics
CI23P-16W330-C-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Mounting Type: Wire Lead
Frequency: 3.3kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Operating Mode: Continuous
Voltage Range: 6 ~ 16 V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: IPX7
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Mounting Type: Wire Lead, Frequency: 3.3kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Operating Mode: Continuous, Voltage Range: 6 ~ 16 V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Ingress Protection: IPX7, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Voltage - Rated: 12 V.