CI25P-16T290-C-1X
CI25P-16T290-C-1X Challenge Electronics
CI25P-16T290-C-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 25.4MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 61cm
Current - Supply: 40mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 5 ~ 16V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 25.4MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 61cm, Current - Supply: 40mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 5 ~ 16V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.