CI25P-16W290-C-2
CI25P-16W290-C-2 Challenge Electronics
CI25P-16W290-C-2.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: AUD. PIEZO IND 5-16V WIRE LEAD
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Mounting Type: Wire Lead
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 61cm
Current - Supply: 40mA
Input Type: DC
Operating Mode: Continuous
Voltage Range: 5 ~ 16V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUD. PIEZO IND 5-16V WIRE LEAD, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Mounting Type: Wire Lead, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 98dB @ 12V, 61cm, Current - Supply: 40mA, Input Type: DC, Operating Mode: Continuous, Voltage Range: 5 ~ 16V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Voltage - Rated: 12 V.