CI26P-16T40-C-1X
CI26P-16T40-C-1X Challenge Electronics
CI26P-16T40-C-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 26X26MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.024" L x 1.024" W (26.00mm x 26.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 400Hz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 60mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 8 ~ 16V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.776" (19.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 26X26MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.024" L x 1.024" W (26.00mm x 26.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 400Hz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 60mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 8 ~ 16V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.776" (19.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.