CI35P-30E240-C-10X
CI35P-30E240-C-10X Challenge Electronics
CI35P-30E240-C-10X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 35.2MM PNL MNT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.386" Dia (35.20mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 71dB @ 6V, 61cm
Current - Supply: 35mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 6 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.646" (41.80mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 1239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 35.2MM PNL MNT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.386" Dia (35.20mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 71dB @ 6V, 61cm, Current - Supply: 35mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 6 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm), Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.646" (41.80mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.