CI35P-30E240-P-23X
CI35P-30E240-P-23X Challenge Electronics
CI35P-30E240-P-23X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 29MM PNL MNT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.142" Dia (29.00mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 75dB @ 12V, 61cm
Current - Supply: 80mA
Input Type: DC
Operating Mode: Pulse
Voltage Range: 6 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Terminal Block
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 2.148" (54.55mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 316 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 29MM PNL MNT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.142" Dia (29.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 75dB @ 12V, 61cm, Current - Supply: 80mA, Input Type: DC, Operating Mode: Pulse, Voltage Range: 6 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Terminal Block, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 2.148" (54.55mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.