CI36P-30E290-P-5X
CI36P-30E290-P-5X Challenge Electronics
CI36P-30E290-P-5X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 24V 36MM PNL MT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 61cm
Current - Supply: 25mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 5 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 24 V
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 24V 36MM PNL MT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 61cm, Current - Supply: 25mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 5 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm), Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 24 V.