CI41P-20T280-C-1X
CI41P-20T280-C-1X Challenge Electronics
CI41P-20T280-C-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 41.8MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.646" Dia (41.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.8kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 40mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1.5 ~ 20V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 724 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 41.8MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.646" Dia (41.80mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.8kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 40mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1.5 ~ 20V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.