CI44S-15W45-M-1
CI44S-15W45-M-1 Challenge Electronics
CI44S-15W45-M-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER 10V 44MM FLANGE MULT TONE
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.732" Dia (44.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 450Hz
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 10V, 100cm
Current - Supply: 60mA
Input Type: DC
Operating Mode: Multiple Tone
Voltage Range: 8 ~ 15V
Termination: Wire Leads
Ratings: Medical
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER 10V 44MM FLANGE MULT TONE, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.732" Dia (44.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 450Hz, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 10V, 100cm, Current - Supply: 60mA, Input Type: DC, Operating Mode: Multiple Tone, Voltage Range: 8 ~ 15V, Termination: Wire Leads, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V.