CIC21P110NC
CIC21P110NC Samsung Electro-Mechanics
CIC21_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.09mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.09mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.