CIC31P500NE
CIC31P500NE Samsung Electro-Mechanics
CIC31_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz.