CIC41P750NE
CIC41P750NE Samsung Electro-Mechanics
CIC41_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 1806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 1806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1806 (4516 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.071" (1.80mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz.