CIG10F2R2MNC
CIG10F2R2MNC Samsung Electro-Mechanics
CIG10F_Series_DS.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 450MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Інші пропозиції CIG10F2R2MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG10F2R2MNC CIG10F2R2MNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG10F_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 450MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 450mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 500 mA