CIG21C2R2MNE
CIG21C2R2MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG21C_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 800MA 250MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 800MA 250MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Інші пропозиції CIG21C2R2MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG21C2R2MNE CIG21C2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG21C_ds.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 800MA 250MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 800 mA