CIG21W1R5MNE
CIG21W1R5MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG21W_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1.5UH 960MA 150MOHM SM
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 960 mA