CIG22B4R7MNE
CIG22B4R7MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG22B_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Current - Saturation (Isat): 650mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Current - Saturation (Isat): 650mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції CIG22B4R7MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG22B4R7MNE CIG22B4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG22B_ds.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A