CIG22L4R7MNE
CIG22L4R7MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG22L_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 110MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 110MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Інші пропозиції CIG22L4R7MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG22L4R7MNE CIG22L4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG22L_ds.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 110MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A