CIGT201208TMR47MLE
CIGT201208TMR47MLE Samsung Electro-Mechanics
Samsung_4-13-2022_CIGT201208TMR47ML_Datasheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD 0.47uH, +/-20%, 0805, L Type, TH, in Film
на замовлення 27555 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 4.8A 0.024 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201208TMR47MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 0.47UH 4.8A 0.024 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A