CIGT201608EHR47SNE
CIGT201608EHR47SNE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 470NH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Inductance: 470 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Inductance: 470 nH.