CIGT252010EHR22MRE
CIGT252010EHR22MRE Samsung Electro-Mechanics
Samsung_4-13-2022_CIGT252010EHR22MR_Datasheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD 0.22uH, +/-20%, 1008, General Type, TH, in Film
на замовлення 54780 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.22UH 8.6A 0.013 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 6.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT252010EHR22MRE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 0.22UH 8.6A 0.013 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 6.6 A